izmir evden eve nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve

Sektörümüzün ne kadar zor ve meşakkatli olduğunu siz müşterilerimiz ve bizler çok iyi bilmekteyiz... Bu nedenle günümüz

 

Ofis / Büro Taşımacılığı

Büro & Ofis

Günümüzde ofis taşımacılığı teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Bu teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini arttıran şirketler çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedirler.
Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası

Şehirlerarası nakliyat sektörümüzün en fazla riski olan kısmıdır...
Çünkü uzun yol taşımacılığı olduğu için eşyaların ambalajından, araç içine istiflenmesine kadar çok daha özverili çalışma gerekmektedir.

Hizmetlerimiz

 • Evden Eve Nakliyat
 • Asansörlü Nakliyat İzmir
 • Ofis & Büro Taşımacılığı
 • Şehirlerarası Nakliyat
 • Eşya Depolama
 • Askılı Tekstil Taşıma
 • Sahne Sistemleri Taşıma
 • Fabrika Taşımacılığı
 • Asansör Kiralama
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Kurumsal Referanslarımız
 • Online Teklif İste
 • Taşıma Sözleşmemiz

Semtler

evden eve bucaİzmir Evden Eve Nakliyat Buca

 

Sektörümüzün ne kadar zor ve meşakkatli olduğunu siz müşterilerimiz ve bizler çok iyi bilmekteyiz. Bu nedenle günümüz şartlarında eşya almak o kadar kolay olmayıp, taşıtma ihtiyacı olduğu zaman büyük bir sıkıntı yaşanmaktadır.

 

Biz EGEMEN NAKLİYAT aile şirketi olarak bütün bu sıkıntıları sizden alıyor ve düşünebildiğiniz en iyi hizmeti vererek yok ediyoruz. Firmamıza bir telefon kadar yakınsınız, görüşme sırasında sizlere yakışır bir uslup ile gerekli bilgileri verdikten sonra çalışmalarımızla ilgili geniş bilgi vererek sizleri aydınlatır. Telefon görüşmelerinde fiyat vermek çok mantıklı olmadığı için, evinize mutlaka ücretsiz expertiz göndererek ücretlendirme yapılmaktadır.

 

Bunun sebebi ise eşyaların mahiyetini görmek, ne kadar malzeme ve ekipman tespiti ve araç büyüklüğü içindir. Bu işlemde kimsenin hakkı yenilmemiş olur. Çalışmalar ile geniş bilgi sizlere anlatılır ve fiyat değerlendirilmesi yapıldıktan sonra tarih ve ücrette anlaşma sağlanırsa, sözleşme yapılarak siz müşterilerimiz, kendinizi hizmeti veren firmaya karşı garanti altına almış olursunuz.

 

Sözleşmede peşinat alınmaz, Taahhütler yerine geldikten sonra ücretimizi alıyor ve memnuniyet telefonlarınızı bekliyoruz. Sözleşmede arabanın büyüklüğü, kaç kişilik personel ve kullanılacak malzeme dökümanı yapılır.


ÖRNEK: 3+1 Ev taşıması için en az 5 kişilik personel, 10 tekerli en büyük araç kapalı saç kasa olmak kaydıyla yollanır. Kat durumuna göre muhtelif asansörlerden birisi yollanır. Taşımalarımız genellikle asansörlüdür.

 

Her aracımızda 2 katlı askılı dolap mevcuttur.

 

 

 

Kullanılan Malzemeler:

evden eve nakliyat

 

 1. Pıtırak Naylonlar
 2. Streç Naylonlar
 3. Graft kağıtlar
 4. Şarjlı matkap
 5. Özel Taşıma Fıçıları
 6. Özel Ambalaj Kolileri
 7. Askılıklı Elbise Dolapları


Hijyene önem veriyor ve bazı eşyaları önce streçle sarıp, daha sonra 2. kat koruma amaçlı pıtırak naylon ile izole ediyoruz. Ütülü askıda olan elbiselerinizi dolaplarımıza dizayn edip aynı şekilde taşımasını sağlıyoruz.

 

Demonte mobilyaları aynı şekilde montesini uzman olan mobilyacımızla sizlerin direktifinizle yerlerine yerleştiriyoruz. Şayet bu çalışmalarımızda herhangi bir hasar oluşmuş ise tamirse tamirat, yoksa yenisini almak kaydıyla teslimak yapıyoruz.

 

Ambalaj Malzemeleri